Home

כובשת רקמה פיטורים karistuslöök jalgpallis מקרוב כל שנה בטן

Penalti – Vikipeedia

VIDEO | Eesti jalgpallimeistrivõistluste kuu ilusaimaks väravaks valiti  Kalevi kaitsja karistuslöök - Delfi Sport
VIDEO | Eesti jalgpallimeistrivõistluste kuu ilusaimaks väravaks valiti Kalevi kaitsja karistuslöök - Delfi Sport

JALKA│Miks pannakse karistuslööke kaitstes müüri taha üks mängija - Uudised

VIDEO | Messi kaunis karistuslöök päästis Barcelonale Coutinho  liigadebüüdil võidu | Sport
VIDEO | Messi kaunis karistuslöök päästis Barcelonale Coutinho liigadebüüdil võidu | Sport

FOTOD: Manchester City staari karistuslöök viis Serbia Eesti vastu võidule  - Eesti Päevaleht
FOTOD: Manchester City staari karistuslöök viis Serbia Eesti vastu võidule - Eesti Päevaleht

Quintieri karistuslöök tõi Kaljule võiduka alguse!

BLOGI | Lionel Messi suurepärane karistuslöök Liverpooli vastu viis  Barcelona ühe jalaga Meistrite Liiga finaali - Eesti Päevaleht
BLOGI | Lionel Messi suurepärane karistuslöök Liverpooli vastu viis Barcelona ühe jalaga Meistrite Liiga finaali - Eesti Päevaleht

Ragbi ja Ameerika jalgpalli erinevused. Mille poolest erineb ragbi Ameerika  jalgpallist? Fraasid Ameerika jalgpallist, millesse kassipojad surevad
Ragbi ja Ameerika jalgpalli erinevused. Mille poolest erineb ragbi Ameerika jalgpallist? Fraasid Ameerika jalgpallist, millesse kassipojad surevad

Ramose karistuslöök tõi liidrina jätkavale Realile võidupunktid | Jalgpall  | ERR
Ramose karistuslöök tõi liidrina jätkavale Realile võidupunktid | Jalgpall | ERR

Üleminutite karistuslöök aitas Venezuelal U-20 MM-i finaali pääseda |  Jalgpall | ERR
Üleminutite karistuslöök aitas Venezuelal U-20 MM-i finaali pääseda | Jalgpall | ERR

Jalgpalli MM-i maailmameistriks krooniti Prantsusmaa | Sportland Magazine

Eesti jalgpall - Esimese poolaja järel on seis 1:1. Eesti jaoks algas mäng  õnnetult, sest 10. minutil asus Saint Kitts ja Nevis rikošeti saanud  karistuslöögist juhtima. 42. minutil seadis viigi jalule Rauno
Eesti jalgpall - Esimese poolaja järel on seis 1:1. Eesti jaoks algas mäng õnnetult, sest 10. minutil asus Saint Kitts ja Nevis rikošeti saanud karistuslöögist juhtima. 42. minutil seadis viigi jalule Rauno

JALGPALL SISSEJUHATUS n n Jalgpall on mng kahe

Uudised
Uudised

Mahrez võiduväravast: karistuslöök ebaõnnestus - Spordimees.ee

Messi imeline karistuslöök alistas Atletico. Barcelonale on tiitel  vormistamise küsimus? - Jalgpall
Messi imeline karistuslöök alistas Atletico. Barcelonale on tiitel vormistamise küsimus? - Jalgpall

Uudised
Uudised

VIDEO | Vastuoluline penalti viis Inglismaa esmakordselt EM-finaali |  Jalgpalli EM | ERR
VIDEO | Vastuoluline penalti viis Inglismaa esmakordselt EM-finaali | Jalgpalli EM | ERR

Konstantin Vassiljevile tõi kuuenda Hõbepalli täpne ja kaval karistuslöök -  3sport
Konstantin Vassiljevile tõi kuuenda Hõbepalli täpne ja kaval karistuslöök - 3sport

Lindpere karistuslöök lõppes väravaga | Jalgpall | ERR

EKI keelekool: lummav ja vaatemänguline jalgpall - Arvamus

Soccernet.ee - Penalti? Liiga lihtne. Karistuslöök? Hoopis kergem ära lüüa.  Pole just eriti palju mängijaid, kes nii leiaksid - võib-olla ongi Lionel  Messi neist ainus. Igatahes tõestas argentiinlane Barcelona ja Valencia  kohtumises,
Soccernet.ee - Penalti? Liiga lihtne. Karistuslöök? Hoopis kergem ära lüüa. Pole just eriti palju mängijaid, kes nii leiaksid - võib-olla ongi Lionel Messi neist ainus. Igatahes tõestas argentiinlane Barcelona ja Valencia kohtumises,